Écoiffier Kuchynka Pro Cook

• malé romerovo

určite odporúčam ako detskú hračku

Celková výška
75.5 cm

Detská kuchynka PRO Cook s hodinami ECO 1713, výrobca Ecoiffier. Milá kuchynka s postranným pultom na odkladanie, poličkou a háčikmi na vešanie príslušenstva.

• súčasťou kuchynky je 15 doplnkov pre malé kuchárky či kuchárov

• Nemam co chvalit
    • Neprisiel tovar
    • Ktory som objednala
    • Prisli mi podradne hracky

Dnes mi prisla dobierka, v krabici bola faktura za kuchynku,ale namiesto kuchynky mi prisiel uplne iny tovar! Som v soku, v krabici su baby a spolocenske hry, somhlboko sklamana! Teraz mi poradte,ako to mam riesit!
    Koncim s internetovym nakupom !

• , zakúpené v Fonetip.sk

• farebné prevedenie